ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

54396411 2345291885504770 8667635425172520960 n

У суботу, 16. марта у ОШ "Коста Ђукић" је одржано Општинско такмичење из технике и технологије (за ученике петог и шестог разреда) и техничког и информатичког образовања (за ученике седмог и осмог разреда). Наши ученици су поново остварили сјајне резултате!

ПЕТИ РАЗРЕД: Практична израда по задатку
1. Невена Недељковић, 5/4- 95 бодова, друго место и пласман на Окружно такмичење
2. Лана Марковић, 5/4- 94 бода, треће место и пласман на Окружно такмичење
3. Сара Савић, 5/5- 78 бодова и трећа награда
4. Лена Ивковић, 5/6- 67 бодова и трећа награда
5. Вук Петровић, 5/3- 63 бода и трећа награда
6. Ана Бошковић, 5/4- 60 бодова и трећа награда

ШЕСТИ РАЗРЕД: Практична израда по задатку
1. Алекса Кулић, 6/4- 96 бодова, друго место и пласман на Окружно такмичење
2. Николина Јокић, 6/1- 93 бода, треће место и пласман на Окружно такмичење
3. Сара Митровић, 6/1- 68 бодова и трећа награда
4. Даница Андрејић, 6/2- 61 бод и трећа награда

СЕДМИ РАЗРЕД: Практична израда по задатку
1. Виктор Каровић, 7/7- 93 бода, треће место и пласман на Окружно такмичење
2. Андреа Урошевић, 7/6- 91 бод и трећа награда
3. Јована Глишић, 7/5- 90 бодова и трећа награда
4. Аница Степановић, 7/6- 86 бодова и трећа награда
5. Синиша Симић, 7/1- 86 бодова и трећа награда

ОСМИ РАЗРЕД: Практична израда по задатку 
1. Марија Максимовић, 8/3- 91 бод, прво место и пласман на Окружно такмичење
2. Лазар Миленковић, 8/1- 88 бодова, друго место и пласман на Окружно такмичење
3. Лазар Вулевић, 85 бодова, треће место и пласман на Окружно такмичење

Честитамо свим ученицима који су освојили награде, а онима који ће учествовати на Окружном такмичењу, желимо много успеха!

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

srpski jezik 3

Данас је у нашој школи одржано Општинско такмичење из српског језика и књижевности. Наши ученици су остварили сјајан успех!

ПЕТИ РАЗРЕД:
1. Неда Петровић- 19 бодова и ПРВО МЕСТО
2. Рада Милиновић- 17 бодова и ДРУГО МЕСТО
3. Огњен Трајковић- 16 бодова и ТРЕЋЕ МЕСТО
4. Лара Јанковић- 15 бодова и ТРЕЋЕ МЕСТО

ШЕСТИ РАЗРЕД:
1. Лана Матић- 20 бодова и ПРВО МЕСТО
2. Милица Г. Митровић- 20 бодова и ПРВО МЕСТО
3. Ленка Јовичић- 19 бодова и ПРВО МЕСТО
4. Михаило Дабетић- 17 бодова и ДРУГО МЕСТО
5. Тамара Ћирић- 17 бодова и ДРУГО МЕСТО
6. Лола Обрадовић- 17 бодова и ДРУГО МЕСТО
7. Николина Блажић- 17 бодова и ДРУГО МЕСТО
8. Алекса Кулић- 16 бодова и ТРЕЋЕ МЕСТО

СЕДМИ РАЗРЕД:
1. Никола Гашевић- 19 бодова и ПРВО МЕСТО
2. Софија Лукић- 17 бодова и ДРУГО МЕСТО
3. Алекса Жујовић- 16 бодова и ТРЕЋЕ МЕСТО

ОСМИ РАЗРЕД:
1. Марија Танацковић, 20 бодова и ПРВО МЕСТО
2. Катарина Ђорђевић, 18 бодова и ДРУГО МЕСТО
3. Доротеја Илић, 18 бодова и ДРУГО МЕСТО
4. Даница Вујић, 17 бодова и ДРУГО МЕСТО

Сви ученици који имају 16 и више бодова, изборили су се за пласман на Окружно такмичење. Честитамо и желимо им много успеха!!!

Упис у први разред за школску 2019/2020. годину

shkola1

Упис у први разред за школску 2019/2020. годину почиње 1. априла 2019. године и траје до 31. маја 2019. године.

У први разред се уписују сва деца рођена од 1.3.2012. до 29.2. 2013.године.


Приликом пријаве у циљу уписа детета у школу, родитељ подноси следећа документа:

1. Извод из матичне књиге рођених за дете (који може бити старији од 6 месеци или оверену фотокопију)

2. Потврду да је дете похађало обавезни припремни предшколски програм у трајању најмање 4 сата у току 9 месеци – коју добија од предшколске установе коју је дете похађало

3. Доказ о лекарском прегледу детета

4. Доказ о пребивалишту детета

Заказивање тестирања врши се при упису детета у школу.

Општинско такмичење из математике

matematika za osnovce borca 5425485492758 71781709365

3. разред:
Јана Ђикић 3/5 (1. место)
Каја Ивковић 3/5 (2. место)
Елена Тодоровић 3/4 (2. место)
Лана Пауновић 3/5 (2. место)
Лука Ђурђевић 3/1 (3. место)
Петар Његовановић 3/3 (3. место)

4. разред:
Александра Николић 4/6 (3. место)
Александар Ђорђевић 4/3 (3. место)
Михаило Урошевић 4/5 (3. место)

5. разред:
Павле Његовановић 5/2 (1. место)
Марија Радовановић 5/3 (2. место)
Неда Петровић 5/1 (3. место)

6. разред:
Лана Матић 6/2 (1. место)
Теодора Капетановић 6/3 (3. место)

7. разред:
Михаило Жујевић 7/6 (3.место)

На окружно такмичење, коje ће се одржати 23.3.2019. у Београду пласирали су се Павле Његовановић 5/2 и Михаило Жујевић 7/6.
Честитамо им желимо много успеха у даљем такмичењу!

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

53592164 2347611065272852 2494727231281037312 n

Дана 10. марта одржано је Општинско такмичење из географије за ученике седмог и осмог разреда. Наши ученици су се у великом броју пласирали у наредни ранг такмичења!

СЕДМИ РАЗРЕД:
1. Лука Вујић, друго место
2. Марко Краљевић, друго место
3. Виктор Каровић, друго место
4. Јана Каралејић, треће место
5. Нора Фила, треће место
6. Милица Радовановић, треће место
7. Милош Рајлић, треће место

ОСМИ РАЗРЕД:
1. Сара Обрадовић, прво место
2. Тара Мијаиловић, друго место
3. Александар Нововић, треће место
4. Катарина Ђорђевић, треће место

Ученици који су освојили прво и друго место, изборили су пласман на Окружно такмичење, док ће ученици са освојеним трећим местом добити дипломе.
Честитамо и желимо много успеха у даљем такмичењу!

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

53452778 2346480618719230 6274957183780126720 n

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

У просторијама наше школе у суботу, 9. марта је одржано Општинско такмичење из биологије. Наши ученици су, сада већ традиционално изборили сјајан резултат.

СЕДМИ РАЗРЕД
1. Гашевић Никола, прво место (93 б)
2. Ивановић Петар, друго место (84 б)
3. Гашевић Михаило, треће место (82б )

ОСМИ РАЗРЕД
1. Ђорђевић Катарина, прво место (90 б)
2. Илић Доротеја, треће место (85 б)

Ови ученици имају и пласман на Градско такмичење. За могуће учешће осталих ученика на Градском такмичењу, чекамо обједињену листу Града Београда. 
Честитамо биолозима на одличним резултатима!